Prodej bytu 2+1, Praha - Suchdol, K Horoměřicům, 82 m2

K Horoměřicům, Praha, Suchdol

8 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 37 990 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Praze 6

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Novinka na trhu! Exklusivní nabídka prodeje velkého cihlového bytu 2+1/B (možno lehce upravit na 3+kk), OV,  82 m2 , v rezidenční lokalitě Prahy 6 - Suchdol. Tato městská část Prahy je unikátní svou polohou na kopci nad údolím Vltavy, romantická krajina je chráněnou přírodní rezervací ( Kozí hřbety, Tiché údolí, Roztocký háj).  Zdejší kolorit staveb, kde se navzájem prolíná bytová zástavba posazená do zelených parků s luxusními vilami a historickými stavbami, dává rezidentům pocit bezpečnosti, klidu a pohody. Tato čtvrť má obrovský potencionál pro milovníky stylového a moderního bydlení.

Námi nabízený byt se nachází v komplexu několika čtyřpodlažních domů z r. 2 000, které jsou postaveny do tvaru "O", střed tvoří park s dětským hřištěm. Vedle je umístěno parkoviště a podzemní placené garáže, pak už je v okolí jenom zeleň. Byt  je umístěný ve 3.NP/ ze 4.NP, součástí prodeje bytu je sklep v suterénu domu. Byt 2+1/B, 82 m2, ( byt 71 m2 + balkon 8,40 m2 + sklep 2,97 m2) je velmi prostorný, lze ho proto lehce přebudovat na 3+kk/B. Topení dálkové s odečty, prostorný balkon , vestavěné skříně, plovoucí podlahy. Dispozice bytu: dlouhá vstupní chodba ( 6,8 x 1,6 m) s vestavěnou šatnou, naproti vchodu koupelna (4,88 m2) s rohovou vanou, koupelnovou skříní s policemi, přípojkou pro pračku, umyvadlem, vedle WC (1,13 m2). Z chodby jsou samostatné vstupy do 3 místností: kuchyň (4 x 3,65 m) s kuchyňskou linkou do tvaru "L" se zabudovanými elektrospotřebiči (myčka, dřez s baterií, digestoř, trouba, el. varná deska, mikrovlnka), orientace JV. Na konci chodby vstup do obývacího pokoje ( 4,8 x 4,2 m) s balkonem (8,40 m2), odkud je úžasný výhled do krásné krajiny a na část metropole. Vpravo vstupujeme do ložnice ( 5,5 x 3,26 m) s rohovou vestavěnou skříní . Byt je velmi světlý, slunný, s příjemnou atmosférou.

Za domem Amfiteátr v Libosadu (letní kulturní areál), mnoho cyklostezek a turistických tras, veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, jesle, mezinárodní soukr. škola Riverside school, DDM, lékárna, obchody, pošta, Sportcentrum ČZU - posilovna, bazén, tenis, Dirtpark (kola).  Rychlé spojení k metru "A" Dejvická - bus 107, 147, 909, 160, vlak st. Praha - Sedlec na Masarykovo nádraží 10 min.

Kvalitní bydlení v tichém prostředí obklopeném krásnou přírodou je vhodné pro rodinu s dětmi.

Parametry bytu

Cena
8 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 4. 2025
Adresa
K Horoměřicům, Praha, Suchdol
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
3. z 4
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
82 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
MHD
Voda
Vodovod
Balkon
Sklep
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Grygar reality

Krkonošská 1607/10, Praha 2

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Hana Jílková

Mgr. Hana Jílková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Praze 6?

Podobné nemovitosti