Masarykovo náměstí, Blovice
(+ vodné/stočné. Plyn, elektřina se převádí na nájemce, včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu)
Bytová jednotka, která prošla v minulosti rekonstrukcí o dispozici 3+kk s velkorysou výměrou 69 m2. Jedná se o bytovou jednotku v 1NP.
Jednotka má vlastní plynoměr a elektroměr a bude převedeno na nájemce. Nájemce platí zálohu na vodné/stočné 1000,- Kč.
Nemovitost je ve velmi dobrém stavu. Díky dobré orientaci je byt plný přirozeného světla, což nájemci zaručuje bezproblémový přechod do nového domova.
Tento nájemní byt vyniká nejen tím, že pošel v minulosti rekonstrukcí, velkou podlahovou plochou, ale také svou strategickou polohou v centru města, který nabízí pohodlné a příjemné bydlení.
Kompletní správu nemovitosti se stará zaběhnutá společnost což znamená rychlou reakci na případné problémy a klientský servis.
Celkově tento nájemní byt nabízí široké spektrum výhod, které usnadní každodenní život a zajistí komfortní a moderní bydlení.
- Proč si nájemce vybere zrovna tento byt v Blovicích
Výhodná lokalita: Dům se nachází v centru města Blovice, tedy vše blízko ke všem potřebným službám, restauracím, obchodům a veřejné dopravě.
- Vysoká poptávka po nájemním bydlení a skoro žádná nabídka: V této lokalitě jsou nabídky zcela minimální a tedy poptávka mnohonásobně převyšuje nabídku.
- Klidné prostředí: Dům je situován v centru města, ale za pouhých 400 m jste u řeky a v přírodě, kde naleznete příjemné prostředí pro odpočinek či procházky s Vašimi nejbližšími.
- Profesionální správa: Nemovitost je spravována profesionální realitní společností, což znamená rychlou reakci na případné problémy a péči o celkovou kvalitu bydlení.
- Možnost parkování
Veverkova 2707/1, Plzeň
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ondřej Brožík
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Blovicích?