Na Kozačce, Praha, Vinohrady
(Najem 50.000,-kč, + poplatky 3.126,-kč, + energie, + kauce, + provize 50.000,-kč.)
Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+1 o celkové ploše 124 m², situovaný ve 4. patře udržovaného cihlového domu s výtahem v klidné a vyhledávané lokalitě Prahy 2 – Vinohrady, v ulici Na Kozačce.
Dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj s posezením, jídelním koutem a pracovnou, samostatnou ložnici, plně vybavenou kuchyň (lednice s mrazákem, varná deska, trouba, myčka), koupelnu s vanou, umyvadlem a toaletou, samostatné WC, komoru a druhou ložnici umístěnou v útulném spacím patře. K dispozici je také pračka.
Nájemníci mohou využívat společnou zahradu a rekreační prostor ve vnitrobloku – ideální pro odpočinek nebo práci venku.
Skvělá lokalita v blízkosti Havlíčkových sadů (Grébovky), obklopená kavárnami, restauracemi, lékárnou a další občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti se nachází základní škola i soukromé gymnázium GEVO. Výborná dopravní dostupnost – jen pár minut chůze od zastávky tramvaje, do centra se dostanete během několika minut (5 zastávek).
Byt je ideální pro jednotlivce, pár či menší rodinu, kteří hledají komfortní bydlení v prestižní čtvrti s příjemnou atmosférou.
Pitterova 2855/13, Praha 3
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Elena Korolkova
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Praze 2?