Edvarda Beneše, Plzeň, Jižní Předměstí
Představuji k prodeji byt o dispozici 2+kk s užitnou plochou 52m², který se nachází v kompletně zatepleném a odizolovaném cihlovém bytovém domě na skvělé adrese v ulici Edvarda Beneše 28, Plzeň. Byt je umístěný ve čtvrtém patře bez výtahu. Za domem je uzavřený vnitroblok se zahrádkou, přístupný jen majitelům bytů z tohoto domu, kde je možné využít posezení a dětský koutek.
Byt má dostatek úložných prostor, díky velkým skříním a vysokým stropům.
Vytápění zajištuje vlastní plynový kotel umístěný v koupelně s digitálním programovatelným ovládáním pomocí termostatu v obývacím pokoji, Elektřina je v mědi a je zde jak 230V tak i 400V s třífázovým elektroměrem, voda a odpady v plastu.
Bytový dům je dobře udržován a má bezpečnostní kamerový systém se záznamem.
Před domem je cyklostezka, po které se dostanete během chviličky k Doudlevecké nebo Papírenské lávce, či do údolí Radbuzy a Plovárenského parku.
Podívejte se na samostatnou stránku bytu odkaz ve videoprohlídce.
Hlavní přednosti bytu:
• Dispozice bytu 2kk s optimálním využitím prostoru
• Velké vystavěné skříně, které zajišťují dostatek úložného prostoru.
• Kompletně vybavený byt, bez nutnosti žádných investic.
• Prostorný sklep (7m²)
Lokalita: Byt se nachází v lokalitě, s výbornou dostupností do centra Plzně. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost – obchody, restaurace, zdravotní středisko a zastávky MHD. Blízkost zelených ploch a parků také poskytuje příležitost k relaxaci a sportu.
Technické informace:
Byt je vytápěn plynovým kotlem umístěným v bytě plus v pokojích jsou radiátory. Tento kotel zajišťuje i ohřev teplé vody. Voda a odpad jsou v plastu. Internet je od společnosti Starnet, k dispozici je i rozvod Pilsfree a Vodafone.
Další výhody:
• Dům prošel kompletní rekonstrukcí.
• Klidné a příjemné sousedství.
• Cyklostezka před domem
• Pěkný výhled
Právní informace:
Byt je v osobním vlastnictví a není zatížen žádným břemenem. Na byt je možné použít financování hypotečním úvěrem.
Pokud hledáte byt v lokalitě s výbornou dostupností do centra, neváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo domluvení prohlídky!
Pro koupi bytu zajišťuji kompletní realitní a právní servis a financování hypotečním úvěrem.
Jiří Seidl
TAURUM reality
Výměry jsou pouze orientační
Americká 1139/1, Plzeň, Jižní Předměstí
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 4 lidí
Jiří Seidl
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Plzni?