Třemošná
Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v katastrálním území Třemošná v okrese Plzeň-Sever vhodný pro přímé hospodaření nebo jako stabilní investice. Jedná se o prodej 128/864 vlastnického podílu.
Tento pozemek je zapsán na LV 2657 s parcelním číslem 2028/1 a parcelním číslem 2026/82 o celkové výměře 3038 m².
GPS: 49°49'13.85"N, 13°23'35.28"E
Investice do půdy je zejména nyní v době nejistoty vyhledávanou cestou, jak ochránit peníze před inflací. Každá zemědělská půda je unikátní a její cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení.
Navíc je pozemek v územním plánu uveden v rezervě na přeložku železniční tratě, správa železnic tak odkupuje tyto pozemky za zvýhodněnou cenu, což z něj činí potenciální investiční příležitost.
Zastupujeme majitele pozemků. Neplatíte nám žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý a transparentní prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby.
V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím číslo ID inzerátu.
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Sokolovská 131/86, Praha
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jiří Muchka
Chcete dostávat emailem podobné nabídky podílu pozemků (ostatní) v Třemošné?