Bellušova, Praha, Stodůlky
Představuji k prodeji prostorný byt 3+1, který se nachází v prvním nadzemním podlaží (tzv. zvýšeném přízemí) v Praze – Stodůlkách, na adrese Bellušova 1848/12.
Podívejte se na samostatnou webovou stránku bytu, která se nachází ve videoprohlídce.
Lokalita a dostupnost:
Stodůlky jsou moderní a dynamicky se rozvíjející čtvrť na západním okraji Prahy, která nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a vynikající dostupnosti do centra. Díky stanici metra B – Stodůlky a blízkosti dálnice D5 se snadno dostanete nejen do centra města, ale i na letiště či mimo Prahu. V místě je kompletní občanská vybavenost – školy, školky, obchody, restaurace, sportovní areály i zdravotnická zařízení.
Parametry bytu:
Byt o dispozici 3+1 se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním, ale udržovaném stavu, což jej činí vhodným k okamžitému nastěhování a užívání. Jádro a kuchyně prošly rekonstrukcí před 20 lety. Jeho podlahová plocha je 67 m2 + zasklená lodžie o velikosti 7,5 m2 + sklepní kóje 3 m2.
Vybavení:
Rozsah vybavení bytu bude upřesněn při prohlídce dle dohody.
Technické informace:
Byt je vytápěný dálkově a teplá voda je také přiváděna dálkově. Elektroinstalace je v jádře provedena v mědi, jinak jsou ostatní rozvody hliníkové. K dispozici je společná televizní anténa. Jako podlahové krytiny jsou použity lino, koberce a dlažba.
Revitalizace domu:
Dům prošel kompletní rekonstrukcí – nový výtah, okna, vstupní dveře, schránky, zateplení, stoupačky, fasáda i střecha.
Budova je energetické třídy C (úsporná).
Pro prodej bytu zajišťuji kompletní realitní a právní servis a financování hypotečním úvěrem.
Byt bude připraven k předání přibližně do 4 měsíců od podpisu rezervační smlouvy.
Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky:
Miroslav Hlaváč
TAURUM reality
Uvedené výměry jsou orientační.
Americká 1139/1, Plzeň, Jižní Předměstí
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Miroslav Hlaváč
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Praze 5?