U Velkého rybníka, Plzeň, Bolevec
(k nemovitosti je možné přikoupit garážové parkovací stání přímo v domě cena 499.000, Kč)
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2kk (lze lehkou úpravou zvýšit dispozici na 3kk), ve 3. nadzemním podlaží bytového domu U Velkého Rybníka.
Bytová jednotka je ideální jako startovací bydlení nebo investiční příležitost (solidního nájemníka Vám rádi seženeme ještě před přepsáním nemovitosti na katastru). Skvělá lokalita je jistě přidanou hodnotou této nemovitosti, nachází se na strategickém bodě, kdy jste během chvilky v centru města, ale stále bydlíte obklopeni přírodou pro rekreaci nebo sportovní vyžití (běh, kolo, procházky u Boleveckého rybníka).
K bytu náleží dva balkóny (každý 7m2) a sklepní kóje umístěná na patře (3,45m2).
Dispozice:
Vstupní chodbou (9,65 m2) se dostanete do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (34,07 m2), který je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, tento pokoj je dostatečně velký a lze přepažit, drobnou rekonstrukcí na bytovou jednotku o dispozici 3kk. Z obývacího pokoje je přístup na balkón s pohodlným posezením (7 m2). Dále se v bytě nachází útulná ložnice (12,60 m2) se vstupem na balkón (7 m2), koupelna s vanou a toaletou (6,27 m2). Ve vstupní hale je vybudován velký šatní systém, který díky své velikosti zajistí, že nemusíte mít v bytové jednotce další kusy nábytku.
K bytové jednotce lze přikoupit garážové parkovací stání v domě, které je bezespornou výhodou a zajišťuje značný komfort.
Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost k pořízení nového domova. Prohlídka je možná po domluvě. Pro více informací, 3D video prohlídku nebo osobní jednání nás neváhejte kontaktovat.
U Věžových domů 2934/5, Most
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 30 lidí
Renata Staněk
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Plzni?