Kigginsova, Brno, Slatina
(vratná jistota, náklady na bydlení 3560,- poplatek za podnájem)
K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní a prosluněný byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Slatina v Brně. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází ve 3 podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu patří i balkon a sklep a venkovní parkovací místo.
Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, digestoří, jídelním stole se židlemi. Obývací část je zařízena pohovkou a konferenčním stolem. Součástí ložnice je postel, pracovní stůl a židle. V předsíní je skříň. V koupelně je vana, umyvadlo a toaleta.
V okolí domu najdeme restaurace, supermarket, základní a mateřskou školu, lékárnu atd.
Byt je volný k nastěhování od 1.3.2025. Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.
Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Milady Horákové 1957/13, Brno
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Miloslava Kačerová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Brně?