Prodej pole, Bystřice nad Pernštejnem, 417 m2 (ID: 2138663)

Bystřice nad Pernštejnem

10 638 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 48 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Bystřici nad Pernštejnem

Informace k pozemku

Exkluzivně vám nabízíme pozemek v katastrálním území Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou, jako stabilní investici. Tento pozemek ve výlučném vlastnictví je situován v klidné lokalitě a nabízí široké možnosti využití nebo potenciál pro budoucí zhodnocení.

Detailní popis pozemku:

Parc. č.: 2461/2
LV: 560
Podíl: 100,00 %
Celková výměra parcely: 417 m²
Výměra podílu: 417 m²
Zajišťujeme rychlý prodej – připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní prodej. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle s připraveným ID inzerátu nebo pomocí kontaktního formuláře.

Parametry pozemku

Cena
10 638 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 2. 2025
Adresa
Bystřice nad Pernštejnem
ID
11009
Plocha nemovitosti
417 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Filip Klatovský

Filip Klatovský

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje polí v Bystřici nad Pernštejnem?